Kariéra

Jiní tomu říkají zaměstnání, pro nás je to ale zároveň radost a spousta výzev. Již od roku 1989 si zakládáme na dobře odvedené práci. Vyznáte se v našem oboru a rádi byste rozšířili naše řady? Podívejte se na naše aktuálně volné příležitosti a neváhejte nám napsat!

Aktuálně volná pracovní místa

České Budějovice

Team leader

Do oddělení Konstrukce v Českých Budějovicích, které zajišťuje konstrukční podporu při vývojových aktivitách, hledáme nového kolegu se zkušeností v konstrukční práci, na pozici:

Team leader

V této roli budete zodpovědný za vedení malého konstrukčního týmu, řízení konstrukčních prací na projektech a dodržování jejich stanovených nákladů a termínů. Pozice je přímo odpovědná Výkonnému řediteli společnosti.

Více
České Budějovice

Vedoucí projektů pro konstrukci

Do oddělení Konstrukce v Českých Budějovicích, které zajišťuje konstrukční podporu při vývojových aktivitách, hledáme nového kolegu, se zkušeností v konstrukční práci, na pozici:

Vedoucí projektů pro konstrukci

V této roli budete zodpovědný za řízení konstrukčních prací na projektech a dodržování jejich stanovených nákladů a termínů.

Více
České Budějovice

Konstruktér

Do oddělení Konstrukce v Českých Budějovicích, které zajišťuje zejména konstrukci montážních a měřících přípravků a jednoúčelových strojů, hledáme nového kolegu na pozici:

Konstruktér

Více

Zaměstnanecké benefity

Zaškolení

Profesní růst

Odpovídající finanční ohodnocení

Práce v týmu

Další výhody

Máte dotaz?

Jsme zde pro vás a těšíme se na nové výzvy! V případě dotazů nám napište zde anebo využijte přímé kontakty

*
*
Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů
Syscae